Wynajem całej Villi Krężelka

Rezerwacja telefoniczna pod numerem 695 620 460 lub mailowo kontakt@krezelka.pl

Po otrzymaniu wstępnego potwierdzenia rezerwacji, klient w ciągu 2 dni zobowiązany jest do wpłaty ustalonego zadatku na konto.

Ceny uzależnione są od terminu wynajmu oraz ilości noclegów.

Najczęściej wynajmujemy całą Villę dla 10-16 osób. Jeśli jednak planują Państwo dokonać wynajmu dla większej ilości osób istnieje możliwość dostawienia łóżek. W domu może nocować do 20 osób w sypialniach. Nie przewidujemy noclegu na sofach w salonie lub innych pomiesczeniach.

Zwierzęta są u nas mile widziane. Może obowiązywać dodatkowa opłata w przypadku krótkich pobytów.

Wynajem całego domu (ceny dotyczą wynajmu dla max 10 osób, większa liczba osób cena ustalana indywidualnie):

Ferie zimowe Wakacje
Wekend majowy
Boże Narodzenie Sylwester
660 zł/ doba 550 zł/doba 4000 zl 6600 zł 9600 zł
min. 7 dni min. 7 dni pakiet 5 noclegów
pakiet 6 noclegów pakiet 6 noclegów

Regulamin

Dokonanie rezerwacji oraz wpłata zadatku jest jednoznaczna z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu przez Wynajmującego.

  • Po dokonaniu rezerwacji poprzez wpłacenie ustalonej kwoty zadatku umowę najmu uważa się za zawartą. Pozostała kwota płatna w ustalonym terminie, najpóźniej w dniu przyjazdu.
  • Doba rozpoczyna się o godzinie 16.00 (dzień przyjazdu) a kończy o godzinie 11.00 (dzień wyjazdu).
  • Zakwaterowanie oraz wykwaterowanie następuje w obecności właściciela lub osoby upoważnionej.
  • Całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz palenia w dom.
  • Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w domu nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do Domu łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
  • Akceptujemy zwierzęta pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu podczas rezerwacji. Wszelkie szkody spowodowane przez zwierzęta ponosi Wynajmujący.
  • Na drewnianych podłogach goście proszeni są o zdjęcie lub zmianę obuwia (na deskach nie można chodzić szczególnie w szpilkach i twardym obuwiu, ponieważ może to spowodować uszkodzenie desek).
  • Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu Domu w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem.
  • Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem prądu.